Styropian Termoorganika

Styropian styropianowi nie równy. Styropian firmy Termoorganika oferowany przez hurtownię SBB Wrocław to bez wątpienia jakość - dzięki przestrzeganiu surowego reżimu technologicznego i fachowej kontroli jakości wytwarza produkty o parametrach znacznie przewyższających normy obowiązujące w Polsce. Normy, które klasyfikują odmiany materiału w zależności od ich przeznaczenia oraz określają metody badań służące do ich sprawdzania.

Niektórzy producenci oszczędzają na surowcu. Na pierwszy rzut oka ich styropian wygląda tak samo, ale jego właściwości izolacyjne są znacznie gorsze. W efekcie taki słabej jakości styropian zastosowany na Twojej budowie może nie spełnić należycie swojej roli. W przypadku styropianu Termoorganika (m.in. Platinum i w kropki) nie jesteś narażony na niespodzianki, tak jak w małych firmach, które dysponując starymi i ręcznie obsługiwanymi maszynami produkują styropian bez żadnej gwarancji jakości.

W trakcie składowania płyty styropianowe mogą się odkształcać, jeśli nie zostały właściwie wysezonowane - w izolacji pojawiają się wówczas szpary, przez które z domu ucieka ciepło. Styropian Termoorganiki jest zawsze sezonowany tyle czasu, ile potrzebuje określony rodzaj płyty styropianowej. Dopiero wtedy styropian poddawany jest dalszej obróbce i pakowany. Wiele małych firm stara się oszczędzać na czasie i od razu po wyprodukowaniu styropianu tnie go na płyty, pakuje i sprzedaje, co powoduje potem problemy na budowie.

Klienci często pytają nas po co Termoorganika ma styropian w kropki. Otóż kropki na styropianie to nie tylko znak firmowy gwarantujący jakość. Ciemne kropki to kawałeczki specjalnego styropianu z dodatkiem grafitu, który użyty w procesie produkcji dodatkowo poprawia właściwości izolacyjne. Termoorganika to jedyna firma w Europie, która wprowadziła takie nowatorskie rozwiązanie.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz styropian Termoorganika przeznaczony do ocieplania podłóg, elewacji czy fundamentów w tym najpopularniejsze odmiany Silver, Gold czy Platinum. Jeśli interesują Cię ceny Termoorganiki, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Materiały budowlane
tel. 71/ 363 45 64
tel. 602 660 482
e-mail:

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.