Monier Ruppceramika

Produkty koncernu Monier (dawna RuppCeramika) zdobywają w Polsce coraz większą popularność. Duży wybór modeli i kolorów oraz profesjonalny system obsługi sprawia, że RuppCeramika stała się wiodącą marką na polskim rynku ceramicznych pokryć dachowych.

Rubin 11V i 13V - dachówki ceramiczne Rubin odznaczają się oryginalnymi kolorami, a także dobrą wodoszczelnością i łatwością w układaniu. Dodane do angoby (powłoki zabezpieczającej) związki kwarcu powodują także dużą odporność na zabrudzenia. Dostępne są w wielu kolorach.

Amber - to najnowszy model dachówki, który charakteryzuje się niską nasiąkliwością oraz przesiąkliwością, dzięki czemu jest odporna na oddziaływanie najbardziej wymagających warunków atmosferycznych (niska temperatura, opady deszczu). Dostępna jest w kolorze ceglanym, antracytowym, miedzianym i brązowym. Barwienie dokonywane jest w całej masie.

Karpiówka Opal - jedna z najpopularniejszych karpiówek, które odznaczają się gładką i słabo nasiąkliwą powierzchnią. Dostępne są w kolorach naturalnej czerwieni, brązu, miedzi, antracytu, kasztanu, teku, sosny oraz czarnego kryształu.

Turmalin - płaska dachówka średnioformatowa, która ze względu na proste kontury nadaje się szczególnie do nowoczesnego budownictwa. Występuje w kolorach antracyt, kasztan, miedź, szary, jasnoszary i czarny błyszczący.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz wszystkie modele dachówek Ruppceramika w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj - dokonując zakupu dachówek w naszej hurtowni możesz liczyć na dodatkowe upusty na rynny, membrany oraz okna dachowe. Jeśli interesują Cię ceny Ruppceramika, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Braas Monier (dawna Ruppceramika)
tel. 71/ 363 45 64
e-mail:

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.