System kominowy Kom-went

Systemy kominowe firmy Kom-went są produkowane już od 9 lat. Wraz z oferowanymi przewodami spalinowo-dymowymi (niemieckiej grupy firm Preiss - Daimler PD Refractories CZ a.s.) możesz korzystnie cenowo i szybko (w ciągu zaledwie 1-2 dni) zbudować nowoczesny komin. Wszystkie elementy systemów Kom-went produkowane są zgodnie z rygorystyczną normą EN-12446-2003.

Systemy kominowe Kom-went zbudowane są z trzech warstw. Najważniejszym ich elementem jest wysokiej jakości, dająca gwarancję szczelności, rura ceramiczna. Zewnętrzna warstwa to pustak keramzytowy. Pomiędzy pustakiem a rurą ceramiczną znajduje się wełna mineralna, która w zależności od przenaczenia komina może spełniać funkcję stabilizującą lub ocieplającą rurę ceramiczną. W ofercie Kom-went znajdziesz także pustaki wentylacyjne: 1-, 2- i 3- ciągowe.

Taka budowa przekłada się bezpośrednio na koszty. Ponadto wpływa to na bezpieczeństwo eksploatacji, odporność na działanie wysokiej temperatury spalin i korozję oraz łatwość w czyszczeniu dzięki gładkiej powierzchni ceramicznej rury.

Systemy kominowe Kom-went przeznaczone są do każdego rodzaju opału,: gazu, oleju, ekogroszek, pelety czy do popularnego kominka.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz systemy kominowe w atrakcyjnych cenach. Jeśli interesują Cię ceny systemów kominowych, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Materiały budowlane
tel. 71/ 363 45 64
tel. 602 660 482
e-mail:

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.