Fakro

Fakro to polska firma, której początki sięgają 1993 roku. Wysoka jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania sprawia, że okna dachowe tej firmy mają duże grono zwolenników.

Nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego Fakro do każdego rodzaju pomieszczenia. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne.

Okna firmy Fakro:

  • obrotowe - oś obrotu w połowie wysokości okna zapewnia przewietrzanie oraz doświetlenie pomieszczenia
  • uchylno-obrotowe - oprócz przewietrzania i doświetlenia zapewniają swobodny dostęp do okna i szeroki widok na zewnątrz; otwierane na dwa sposoby: uchylny i obrotowy
  • okno balkonowe - nowatorskie, duże okno dachowe, w którym otwarte skrzydła tworzą balkon; górne skrzydło otwierane jest uchylnie do góry, a dolne uchylane do przodu umożliwiając swobodny dostęp do wnęki balkonu
  • okno o podwyższonej osi obrotu - oś obrotu umieszczona powyżej połowy wysokości okna; dolna część skrzydła pełni rolę okna klapowego, a górna stanowi dodatkowe doświetlenie.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz okna Fakro w atrakcyjnych cenach. Jeśli interesują Cię ceny, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Materiały budowlane
tel. 71/ 363 45 64
e-mail:

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.