Erlus

Firma Erlus to jeden z największych producentów dachówek ceramicznych w Niemczech. Najpopularniejszymi modelami tego producenta są dachówki Linea (płaska) oraz zakładkowa dachówka E58.

Erlus Linea - Linea to ceramiczna dachówka płaska, która posiada zalety dachówki ceramicznej zakładkowej oraz formę doskonałą do zastosowania na dachy współczesnych budynków budowanych w stylu nowoczesnym. Podwójne zamki boczne i górne zapewniają wyjątkową szczelność nawet podczas silnych wichur; specjalne wzmocnienia od spodu skutkują niezwykłym zwiększeniem wytrzymałości na uderzenia i złamania w porównaiu do innych dachówek. Dachówka Erlus Linea wypalana jest w podwyższonej temperaturze (ponad 1200 stopni C), co nadaje tej dachówce dużą odporność na zabrudzenia.

Erlus E58 - dachówka Erlus E58 posiada zalety szczególnie szczelnego połączenia zakładkowego w obszarze główki i stopki. Duży luz na zamku górnym w istotny sposób ułatwia krycie dachu.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz dachówki Erlus w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj - dokonując zakupu dachówek w naszej hurtowni możesz liczyć na dodatkowe upusty na rynny, membrany oraz okna dachowe. Jeśli interesują Cię ceny, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Materiały budowlane
tel. 71/ 363 45 64
e-mail:

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.