Akcesoria dachowe

Akcesoria dachowe to elementy które decydują o szczelności Twojego dachu, a także znacząco wpływają na jego estetykę. To niezbędne, choć nie zawsze widoczne, elementy dachu. Nie powinieneś na nich oszczędzać, gdyż ich niska jakość może niestety doprowadzić do kosztownych remontów czy napraw.

Dach Twojego domu przez wiele lat będzie narażony na wiele zagrożeń i kłopotów: wpływ wilgoci, porost mchów, gromadzenie i osuwanie śniegu oraz kwestie związane z pracą dachu.

Akcesoria dachowe to elementy, które zabezpieczają newralgiczne miejsca oraz zwiększają trwałość dachu i bezpieczeństwo użytkowania - mogą być stosowane na dachach pokrytych dachówką ceramiczną i betonową.

W ofercie hurtowni SBB z Wrocławia znajdziesz takie akcesoria jak:

  • membrany dachowe
  • ławy i stopnie kominiarskie
  • płotki przeciwśniegowe
  • taśmy kominowe, kosze dachowe, taśmy pod gąsior, pasy nadrynnowe

Pamiętaj - akcesoria dachowe mogą być z różnych półek cenowych i jakościowych. Oszczędność na tych ważnych elementach Twojego dachu może w późniejszym okresie Cię dużo kosztować. Tym bardziej, że (ostatnimi czasy) polski rynek zalewa dużo kiepskiej jakości produktów, często wytwarzanych przez producentów nastawionych na szybki zysk.

W ofercie SBB Wrocław znajdziesz akcesoria dachowe niemieckich firm IVT oraz Dorken. Jeśli interesują Cię ceny akcesoriów dachowych, przyjedź lub zadzwoń:

SBB Wrocław - Materiały budowlane
tel. 71/ 363 45 64
e-mail:

Uwaga: Materiały budowlane dowozimy do Wrocławia i w promieniu 40 kilometrów od miasta.